Når drømmen blir virkelighet og presentasjonsteknikk med Arne Møller

Hvor langt er du villig til å gå for og nå din drøm? Hvilke tips har en av Norges beste lærere på presentasjonsteknikk?

Dagens gjest er tidligere profesjonell fotballspiller og fysioterapeut! Arne Møller jobber i dag hos SpeakLab sammen med tidligere TV2 reporter Siri Lill Mannes.

Jeg har hatt gleden av å bli kjent med Arne etter at jeg deltok på deres presentasjonsteknikk kurs .Han er virkelig en mann som har imponert meg. Jeg håper dagens historie om å få en datter med en “dødsdom” og aldri ville gi slipp på drømmen sin inspirerer deg like mye som undertegnede!

‘Vi er innom:

  • Få tiden til å strekke til som fotballspiller, fysioterapeut og Sandviken sykehus i helgene!

  • Så sliten at det var umulig å treffe ballen på riktig sted

  • Når 2 tanker “sloss” i hodet samtidig

  • Hvordan oppnå “sjelero”

  • Datter med cystisk fibrose

  • Livslengde uten betydning

  • Gjør det du kan gjøre noe med og sett i gang

  • Tips til å gjennomføre målet du har satt deg

  • Bruk økonomi til å skape noe for folk

  • Teknikker for å holde foredrag eller presentasjon

  • Sommerskole i presentasjonsteknikk

Lytt til dagens episode ved velge under eller søk Mentaltrener podcast på din favoritt podcast-app eller Spotify og trykk subscribe (abonner).

TUNEIN i Tesla

ITUNES 

SPOTIFY

Relaterte innlegg